O obuvi Rieker

Značka Rieker vznikla v jižním Německu ve Schwarzwaldu v roce 1874.

Založila ji rodina Riekerů, jmenovitě Heinrich Rieker.
Módní značku si podrželi po celých pět generací až do dnes. Heinrich Rieker zesnul v roce 1924 a továrna přešla do rukou jeho tří synů – Ernsta, Karla a Heinricha mladšího. Je zajímavé, že z počátku firma Rieker vyráběla obuv výhradně pro bohaté zákazníky z Itálie, ovšem to již v dnešní době zdaleka neplatí, a společnost se nejen otevřela celému světu, ale hlavně si její výrobky mohou dopřát skutečně všichni. V dnešní době je v čele společnosti dědic klanu Riekerů Markus, jež společnost dále zdárně spravuje a snaží se o její další růst.

Oblíbená vycházková obuv

Pokud potřebujete projít denně pěšky větší vzdálenosti, tak značka Rieker je skutečně dobrou volbou . Jde doslova o vycházkovou obuv, která vydrží v plné kvalitě velmi dlouhou dobu . I po náročném a vyčerpávajícím dni se budou vaše nohy cítit odpočaté a svěží a to hlavně díky obzvlášť lehkým RIEKER materiálem a Rieker konstrukci. Rieker je vysoce flexibilní obuv pro přirozený pohyb . Obrovským plusem je více místa pro větší pohodlí .

Pohodlné boty pro celodenní nošení

Rieker představuje speciální druh obuvi pro chůzi , stání i sezení se správnými funkcemi a optimálním účinkem. Díky použití speciálních materiálů a konstrukci se docílilo minimální hmotnost , nejvyšší možná flexibilita , optimální absorbce nárazu a citelně více prostoru v botě .

Oblíbená a vyhledávaná německá obuv Rieker má velmi dobré jméno a množství spokojených zákazníků v České republice i v zahraničí nejen z hlediska kvality provedení , ale i díky elegantnímu designu , důmyslnému výběru materiálu a použití moderních technologií při výrobě.

Speciálně upravené stélky pro zdraví vašich nohou

Unikátní pro tuto značku obuvi je použití technologie Antistress . Díky ní je obuv příjemná i při dlouhém stání i sezení a velmi dobře se nosí po celý den . Díky speciálně upraveným stélka, které příznivě ovlivňují lidské chodidla , lehkým komponentům a výjimečné konstrukci je obuv Rieker vaší nejlepší volbou .

Kvalitní a módní obuv za rozumnou cenu

Rieker , to je pohodlná, stylová dámská a pánská obuv za rozumnou cenu . vyberte si z naší bohaté nabídky . Jen s touto značkou obuvi dostáváte vše, co si zasloužíte .

Rieker Tex

Tyto boty mají speciální vlastnosti. Jsou odolné proti větru,dešti či sněhu přes membránu , nepromokavé a prodyšné . Rieker – Tex membrána je vysoce technicky pokrokový výrobek.

Obuv Ondráček

Firma Obuv Ondráček vznikla v roce 1992. Více jak 20 let tradice obuvi z Jičína. Největší výběr německé značky Rieker v regionu.

V současné době má naše firma jeden z největších výběrů německé obuvi v regionu. V každé naší prodejně na Vás čeká něco okolo 500 druhů párů obuvi. Od dětských botiček přes dámskou eleganci či volnočasové boty až po panskou nejen společenskou obuv ….

Nabízený sortiment značky Rieker

Prohlédněte si veškerý námi nabízený sortiment obuvi a doplňků značku Rieker.