O OBUVI RIEKER

rieker-nove-logo-kombi (1)22222

Značka Rieker vznikla v jižním Německu ve Schwarzwaldu v roce 1874.

Založila ji rodina Riekerů, jmenovitě Heinrich Rieker.
Módní značku si podrželi po celých pět generací až do dnes. Heinrich Rieker zesnul v roce 1924 a továrna přešla do rukou jeho tří synů – Ernsta, Karla a Heinricha mladšího. Je zajímavé, že z počátku firma Rieker vyráběla obuv výhradně pro bohaté zákazníky z Itálie, ovšem to již v dnešní době zdaleka neplatí, a společnost se nejen otevřela celému světu, ale hlavně si její výrobky mohou dopřát skutečně všichni. V dnešní době je v čele společnosti dědic klanu Riekerů Markus, jež společnost dále zdárně spravuje a snaží se o její další růst.

Oblíbená vycházková obuv

Pokud potřebujete projít denně pěšky větší vzdálenosti, tak značka Rieker je skutečně dobrou volbou . Jde doslova o vycházkovou obuv, která vydrží v plné kvalitě velmi dlouhou dobu . I po náročném a vyčerpávajícím dni se budou vaše nohy cítit odpočaté a svěží a to hlavně díky obzvlášť lehkým RIEKER materiálem a Rieker konstrukci. Rieker je vysoce flexibilní obuv pro přirozený pohyb . Obrovským plusem je více místa pro větší pohodlí .

Pohodlné boty pro celodenní nošení

Rieker představuje speciální druh obuvi pro chůzi , stání i sezení se správnými funkcemi a optimálním účinkem. Díky použití speciálních materiálů a konstrukci se docílilo minimální hmotnost , nejvyšší možná flexibilita , optimální absorbce nárazu a citelně více prostoru v botě .

Oblíbená a vyhledávaná německá obuv Rieker má velmi dobré jméno a množství spokojených zákazníků v České republice i v zahraničí nejen z hlediska kvality provedení , ale i díky elegantnímu designu , důmyslnému výběru materiálu a použití moderních technologií při výrobě.

Speciálně upravené stélky pro zdraví vašich nohou

Unikátní pro tuto značku obuvi je použití technologie Antistress . Díky ní je obuv příjemná i při dlouhém stání i sezení a velmi dobře se nosí po celý den . Díky speciálně upraveným stélka, které příznivě ovlivňují lidské chodidla , lehkým komponentům a výjimečné konstrukci je obuv Rieker vaší nejlepší volbou .

Kvalitní a módní obuv za rozumnou cenu

Rieker , to je pohodlná, stylová dámská a pánská obuv za rozumnou cenu . vyberte si z naší bohaté nabídky . Jen s touto značkou obuvi dostáváte vše, co si zasloužíte .

Rieker Tex

Tyto boty mají speciální vlastnosti. Jsou odolné proti větru,dešti či sněhu přes membránu , nepromokavé a prodyšné . Rieker – Tex membrána je vysoce technicky pokrokový výrobek.

Firma Obuv Ondráček vznikla v roce 1992. Více jak 30 let tradice obuvi z Jičína. Největší výběr německé značky Rieker v regionu.

V současné době má naše firma jeden z největších výběrů německé obuvi v regionu. V každé naší prodejně na Vás čeká něco okolo 500 druhů obuvi – převážně značky Rieker.